fbpx

Jogász

  • Megegyezés szerint
  • Teljes munkaidő
  • Budapest
  • 1-3 év

Erzsébet Alapítvány

Jogász kollégát keres az Erzsébet Alapítvány, Budapest belvárosi munkavégzéssel, teljes munkaidőben.

ELVÁRÁSOK:

• Egyetemi, jogász végzettség;

• Legalább 1 év szakmai tapasztalat;

• Munkajogi/ polgári jogi/ társasági jogi területen szerzett szakmai tapasztalat;

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

• Pontos, precíz munkavégzés;

• Terhelhetőség és rugalmasság.

ELŐNY:

• Közbeszerzési ismeretek;

• Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat;

• Közhasznú civil szervezetekkel kapcsolatos tapasztalat; • EU-s projektben szerzett tapasztalat.

FŐBB FELADATOK:

• Polgári jogi, gazdasági jogi, munkajogi, közbeszerzésekhez kapcsolódó feladatok;

• Szerződések és kapcsolódó dokumentumok, munkajogi dokumentumok, jogi okiratok előkészítése, véleményezése;

• Közreműködés az Alapítvány alapdokumentumainak, belső szabályzatainak kidolgozásában, aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezése;

• Követelések, kintlévőségek jogi eljárás útján történő érvényesítésében történő közreműködés;

• Kapcsolattartás hatóságokkal, partnerekkel;

• Az Alapítvány jogi osztályának teljeskörű támogatása, egyéb, jogi tevékenységet igénylő feladatok ellátása.

AMIT KÍNÁLUNK:

• Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli munkafeladat, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;

• Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő Cafeteria juttatással;

• Igazolt szakvizsgaidő;

• Hosszútávú együttműködési lehetőség.

Kérjük, bérigényét feltüntető, részletes szakmai önéletrajzát jelentkezéséhez csatolva küldje el az allas@erzsebettaborok.hu e-mail címre, „Jogász” tárggyal.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.