fbpx

Helpline adminisztrátor gyakornok

Website TRIGO Group

HELPLINE ADMINISZTRÁTOR GYAKORNOK

FELADATOK

• Partnerektől érkező reklamációk fogadása emailben és telefonon
• Reklamációk online rendszerekbe való rögzítése
• Munkaidő: hétfőtől péntekig 6:00-8:30 és 16:30-18:00 között rendelkezésre állás, megkeresés esetén legkésőbb 30 percen belüli reagálás
• Az első időszakban tréning és betanulás a budapesti irodánkban, majd home office lehetőség

ELVÁRÁSOK

• Tárgyalóképes ANGOL és NÉMET nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban)
• Nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van
• MS Office eszközöket magabiztosan használod
• Strukturált gondolkodás és precizitás jellemez

AMIT KÍNÁLUNK

• Hosszú távú karrierlehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
• Versenyképes bérezés – alap órabér a rendelkezésre állás idejére, kiemelt bér a megkeresések esetén
• Munkavégzés helye: home office, eseti jelleggel Budapest XIII. kerület

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.