Ügyvédjelölt/Ügyvéd

A Kántor, Szilasi, Sárközy és Társai Ügyvédi Iroda munkatársat keres

 munkakörben

 Főbb feladatok, munkák:

  • jogi dokumentáció, szerződések, szabályzatok előkészítése, túlnyomórészt idegen nyelven,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, tárgyalások előkészítése, tárgyalásokon részvétel,
  • eljárás, ügyintézés bíróságok, hatóságok előtt,
  • idegen nyelvű levelezés, szakmai szövegek fordítása,
  • külön is keresünk adatvédelemben, adatkezelésben jártas kollégát.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • önálló munkavégzési képesség, nagyfokú munkabírás és stressztűrő képesség,
  • gazdasági jog, valamint általában is a gazdasági/kereskedelmi problémák iránti érdeklődés,
  • magas szintű, szakmai szókinccsel bővített német és/vagy angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban,
  • legalább gyakornokként minimum 1 éves szakmai gyakorlat,
  • jó tanulmányi eredmények,
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office).

Előnyök:

  • magas színvonalú angol/német nyelvtudás

Fizetés:

  • a nemzetközi ügyvédi irodák által is alkalmazott színvonal

Amit még nyújtunk:

  • barátságos munkakörnyezet,
  • magas színvonalú szakmai munka,
  • hosszú távú, kiszámítható karrierlehetőség, karrierépítés,
  • kiemelkedő ügyfélkör

Jelentkezés az állásra: attila.kantor@kszs-law.hu és szabolcs.sarkozy@kszs-law.hu

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.