Angol-közismereti tantárgy tanár

Tisztelt Végzős Diákok!

A Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium angol − közismereti tantárgy (történelem, matematika, számítástechnika, földrajz stb.) egyetemi végzettséggel rendelkező pályakezdő munkatársakat keres.

Intézményünk Nógrád megye nagy múltú (1900-ban alapított) és legnagyobb gimnáziuma. 8 évfolyamos, 4 évfolyamos, Arany János Tehetséggondozó és angol két tanítási nyelvű képzésekkel rendelkezik.  Jelenleg 557 diákunk van.

A fiatal pályakezdőket szakmailag támogatjuk, emellett szolgálati lakásban való elhelyezésben is segítséget nyújtunk.

Elérhetőségeink:

Dr. Fényes-Bók Szilvia intézményvezető: 06 35/300-011

Harsányi János intézményvezető-helyettes: 06 35/300-227

e-mail: balassi@balassi-bgy.sulinet.hu

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.