Oktatásszervező gyakornok

  • Gyakornoki pozíció
  • Teljes munkaidő
  • Budapest

A patinás múlttal rendelkező, pénzügyi szolgáltatásokkal és műkincs kereskedelemmel foglalkozó
BÁV Zrt. Becsüs Akadémiája  oktatásszervező gyakornokot keres.

Feladatok:

  • az oktatásszervező menedzser napi munkájának támogatása
  • részvétel a Becsüs Akadémiával kapcsolatos rendezvényszervezési és kommunikációs munkákban
  • adminisztratív feladatok

Elvárásaink:

  • aktív hallgatói jogviszony andragógia vagy művelődésszervező szakon
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • kreativitás, nyitottság
  • proaktív hozzáállás
  • precizitás, pontosság
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Power Point).

Előny:

  • műtárgyak és műkereskedelem iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet
  • betekintési lehetőség Magyarország legpatinásabb becsüs szakmai képzésébe

Munkavégzés helye: BÁV Zrt., 1027 Budapest, Csalogány utca 23-33.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat a gyakornok@bav.hu email címre.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.