Részmunkaidős projekt menedzser gyakornok

Budapest, pályázatírással , projektmenedzsmenttel foglalkozó vállalkozás

RÉSZMUNKAIDŐS
PROJEKTMENEDZSER
GYAKORNOKOT

keres.

A Projekt Doktor Iroda Kft. 2010-ben alakult azzal a céllal, hogy a pályázatok és azok megvalósítása során támogatást nyújtson ügyfeleinek. A szervezet tevékenységei köre az évek során bővült, így ma már számos
területen jelen vagyunk. Főbb tevékenységeink: pályázati tanácsadás, pályázatírás, projektmenedzsment, pénzügyi vezetés, nyilvánosság biztosítása, rendezvényszervezés

Feladatok:

  • projektmenedzserek munkájának támogatása
  • kapcsolattartás kommunikáció ügyfelekkel ,partnerekkel
  • beszerzésekben, projektmenedzsmentben való részvétel
  • adminisztráció, iktatás, dokumentáció kezelés

Elvárások:

  • Hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő: megegyezés szerint

Amennyiben felkeltettük figyelmét, jelentkezését, fizetési igény megjelölésével várjuk az info@pdi.hu mail címen

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.