IT Researcher Gyakornok

Dinamikusan fejlődő, naprakész szakmai tudással rendelkező csapatunkba keresünk munkatársat.
Budapest
Pályakezdő/Junior
Angol

Feladatok

  • Tanácsadók munkájának támogatása
  • Potenciális pályázók felkutatása külső és belső adatbázisból
  • Alternatív keresési módszerek és csatornák feltérképezése
  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel- és tartás (telefonon, e-mailben és egyéb online platformokon)
  • Nyelvi tesztelés
  • Jelöltek interjúztatása telefonon, összefoglalók írása (legtöbbször angol nyelven)
  • Aktív részvétel a belső rendszerünk működtetésében és fejlesztésében

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok
  • Érdeklődés HR, Recruitment irányában
  • Magabiztos angol nyelvtudás (a német nyelv ismerete előny)
  • Kiváló kommunikációs készségek, proaktív, együttműködő és rugalmas hozzáállás
  • Nyitott, empatikus személyiség

Amit kínálunk

  • Nemcsak HR tapasztalatot, hanem IT ismereteket is szerezhetsz
  • Nem években mérjük az előrelépést, hanem az egyéni fejlődéshez
  • Segítőkész a csapatunk, szeretjük, ha sokat kérdezel
  • Mi nem egymással versengve, hanem egymást segítve toborzunk
  • Minden nagyobb sikernél tortázunk
  • Közös programjaink: csapatépítők, bulizás, strandolás, túrázás, kalandparkozás
  • Kutyabarátok vagyunk
  • 2017 legszerethetőbb munkahelye

Önéletrajzod a hr@pearlhunt.hu címre várjuk.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.