Középiskolai tanár,angol anyanyelvi lektor

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum

a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

BMSZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Középiskolai tanár,angol anyanyelvi lektor

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1041 Budapest, Görgey Artúr út 26.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Két tanítási nyelvű osztályokban anyanyelvi lektorként kommunikációs és egyéb kompetenciák fejlesztése.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•       Felsőfokú képesítés,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

•       Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  •       Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

•       Rugalmasság,nyitottság,csapatmunka,türelem,saját tudás átadási képessége,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•       Szakmai önéletrajz,Motivációs levél,Végzettséget,szakképzettséget igazoló dokumentumok másolata,Erkölcsi bizonyítvány,Nyilatkozat arról,hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt , a +36 1 369 6755 -os telefonszámon kaphatnak.

A pályázatok benyújtásának módja:

•       Postai úton, a pályázatnak a Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum címére történő megküldésével (1041 Budapest, Görgey Artúr út 26. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KJT-051410-23/2018 , valamint a munkakör megnevezését: Középiskolai tanár,angol anyanyelvi lektor.
  •       Elektronikus úton Várkonyi Attila igazgató részére az attila.varkonyi@umszki.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: Benyújtástól számított 3 munkanap

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.