Junior Account Manager gyakornok

A Crome Communication Kft.

 Junior account manager
pozícióba

Gyakornokot keres

Téged keresünk, ha

  • Szeretnél betekintést nyerni egy CRM, direkt marketing ügynökség project managementjébe
  • Tanulmányaidban a marketing az egyik főszereplő, és szereted is, képben vagy a szakma aktualitásaival, trendjeivel
  • Szereted a kihívásokat
  • Proaktív vagy, mersz kérdezni
  • A szakmai gyakorlat alatt is szeretnél pénzt keresni

Feladataid:

  • Weboldal tartalommanagementje
  • CRM, direkt marketing kampányokban való részvétel
  • CRM kampány tervezési folyamataiba való bekapcsolódás
  • Project management feladatok ellátása
  • E-mail marketing kampányokban való közreműködés
  • Account manager munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyszerűbb direkt marketing projektek menedzselése
  • Riportok összeállítása
  • A cég közösségi média megjelenéseinek koordinálása, támogatása

Elvárásaink:

  • Önállóság, megbízhatóság
  • Nyitott, kezdeményező személyiség
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)

Előnyök:

  • CRM és direkt marketingben szerzett tapasztalat
  • Szakmai érdeklődés
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Családias, emberközpontú munkakörnyezet
  • Kölcsönös elégedettség esetén hosszútávú karrierlehetőség
  • A véleményed számít a munkafolyamataink fejlesztésében
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Fizetés: nettó 1000 Ft/óra
  • Havi kuglófpéntek!

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, a következő e-mail címen: hr@cromecommunication.hu

Munkakezdés: 2018. őszi szemeszterében

Munkavégzés ideje: Megegyezés szerint, 4 vagy 6 órában a tanulmányaidhoz és az aktuális munkáinkhoz igazodva

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.