Utazó pedagógus/gyakornok/játékos kolléga

Pénzügyeket oktató programunkba utazó pedagógust/gyakornokot/játékos kollégát keresünk azonnali kezdéssel!

100 iskolát látogatunk meg egy tanévben, rugalmas beosztás szerint! (átlag heti 3 nap munka, vidék esetén “ottalvással”, szállást-utazást biztosítunk)

Feladatkör: általános iskolások pénzügyi érzékenyítése, a saját tananyagaink alapján.

Pár hetet-hónapot is lehet vállalni! Most olyan pedagógiai gyakorlatot szerezhettek egy játékos program keretében, ami tapasztalatot semmi más nem ad! Utazd körbe az országot és egy életre szóló élményt kapsz!

Amit kínálunk:

• Óriási pedagógiai gyakorlat megszerzése általános iskolásokkal
  • Betekintés országos szinten az iskolai rendszerek/iskolahálózatok világába,
  • Pénzügyi ismeretek megtanulása saját képzéseinken.
  • Önálló, kreatív feladatvégzés, tananyagfejlesztés
  • Az élménypedagógiai módszerek elsajátítása és gyakorlása
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Jó hangulatú, összetartó, empatikus csapat

Amit keresünk:

• Kiváló pedagógiai érzék
  • Terhelhetőség, lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • Alkalmazkodás az utazáshoz, rugalmas munkarendhez
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Gyors helyzetkezelés, kiemelkedő türelem
  • Gyerek központúság, elhivatottság
  • Proaktív hozzáállás, humorérzék, csapatmunka!
  • Jogosítvány( nem feltétel, kocsit adunk)

Munka:határozott időre vagy részmunkaként vagy alkalmilag,  a 2018/2019-es tanévre keresünk utazó pedagógus/gyakornok/ játékos kolléga jelöltet.  Örömmel várunk évhalasztókat, friss diplomásokat vagy éppen tapasztalt pedagógusokat, akik 1 évet szívesen utaznának az országban oktatva az iskolásokat a mindennapi élethez elengedhetetlen pénzügyi alapismeretekre. Heti kb 3-4 napot utazunk, 1 tanév alatt minden megyébe ellátogatunk. Az ország minden pontjáról várunk jelentkezőket, a központi iroda Budapesten van. A program 3 éve sikeresen fut.

Fizetés: határozott idejű szerződést kínálunk, számlaképesség előnyben! (de nem kizáró ok)

Kezdés: azonnal.

Érdeklődni: fényképes önéletrajzzal és pár soros leírással az eddigi tapasztalatokról: koltayeszter@okojatek.hu Koltay Eszter 70/611-0922

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.