Románul beszélő Partner Support Coordinator

Nemzetközi, kutatásaival folyamatosan élenjáró multilevel marketing vállalatunk világszínvonalú táplálék-kiegészítők és innovatív kozmetikai termékek formájában nyújtja vásárlóinak a természet legjavát, miközben forgalmazói számára megteremti az anyagi függetlenség lehetőségét. A cég székhelye az Amerikai Egyesült Államokban található, regionális központja pedig Budapesten, ahol a helyi csapatot szeretnénk egy tehetséges és lelkes Partner Support Coordinatorral kiegészíteni

Feladatok:

  • Telefonos és e-mailben érkező rendelések felvétele, információ nyújtás termékekkel, kompenzációs tervvel, jutalék-kifizetésekkel kapcsolatosan, problémás szállítások kezelése
  • Ügyfélszolgálati teendők ellátása magyar és román nyelven
  • Személyes ügyfélszolgálati feladatok ellátása: rendelések felvétele, összeállítása, számla kiállítás, fizetés lebonyolítása, új fogyasztók és forgalmazók regisztrációja
  • Magyar és román weboldalak frissítése
  • Facebook bejegyzések készítése román nyelven

Elvárások:

  • Kiváló román és magyar nyelvtudás, írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív és támogató hozzáállás
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Csapatszellem

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat

Egyéb:

  • MLM tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • BsC diploma előnyt jelent

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: e-mailben az eszters@hu.morinda.com e-mail címen 2018. október 26-ig.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.