Szakmai gyakorlat a Magyar Kereskedelmi és Iparkamaránál

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara

Nemzetközi Igazgatósága

szakmai gyakorlati lehetőséget

(heti 40 órás munkaidőben)

ajánl nemzetközi tanulmányok szakon tanuló hallgatók részére

(Munkavégzés kezdete 2019. január)

Feladatok: levelezés magyar és idegen nyelven, részvétel rendezvények szervezésében, koordinálásában, adatfeldolgozás, stb.

Elvárásaink: minimum középfokú angol nyelvtudás (francia és/vagy német nyelv ismerete előnyt jelent), számítógépes ismeretek, jó kommunikációs és szervező készség.

A jelentkezőket nemzetközi gazdálkodás, nemzetközi tanulmányok szakirányról várjuk, kizárólag az egyetem által előírt kötelező gyakorlat végzésére.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzát a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Nemzetközi Igazgatóságára, az intdept@mkik.hu e-mail címére kérjük küldeni.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.