Vezetési tanácsadó gyakornok

Website IFUA Horváth & Partners

Csatlakozz az IFUA Horváth & Partners gyakornoki csapatához!

A Horváth & Partners nemzetközi tanácsadó cégcsoport tagjaként az IFUA a hazai vezetési tanácsadási piac meghatározó szereplője. Kiemelkedő szakértelemmel rendelkezünk stratégiai menedzsment, vállalatirányítás, vállalati működés területeken, és sikeresen alkalmazzuk a BI és az Advanced Analytics nyújtotta lehetőségeket projektjeink megvalósításában.
Ha olyan innovatív munkahelyet keresel, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, és egy fiatal csapat tagjaként kiváló légkörben dolgozhatsz, jelentkezz hozzánk Vezetési tanácsadó gyakornoknak!

Nálunk a helyed, ha
• közgazdász alapképzésen vagy
mesterképzésen tanulsz,
• érdekel a tanácsadói pálya,
• felsőfokú szinten beszélsz angolul
és/vagy németül,
• az egyetem mellett kb. heti 20–25 órát
a gyakorlati ismeretek megszerzésére
tudsz szánni.

Amit kínálunk:
• izgalmas, érdekes feladatok,
• kiemelkedő tanulási lehetőség.
• fiatal, inspiráló csapat,
• versenyképes fizetés,
• rugalmas, az egyetemi kötelezettségekkel
összeegyeztethető időbeosztás.

Jelentkezés: küldd el fényképes önéletrajzodat az “Apply for Job” gombra kattintva!

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.