Informatikai Nyári Gyakornoki Program

Iroda: Budapest, Lechner Ödön fasor 8.
Kezdés: 2018. június 25.
Időtartam: Heti 40 órás munkavégzés 10 héten keresztül
Fizetés: versenyképes

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely 2006-ban nyitotta meg ügyviteli és informatikai szolgáltató központját Budapesten. A magyar leányvállalat fő feladata az anyacég üzleti tevékenységeinek támogatása pénzügy, informatika, matematikai modellezés, hitelkockázat-és piacelemzés, értékpapír kereskedés jogi dokumentáció területeken.

Morgan Stanley Informatika divízió

Az Informatika divízió innovatív megoldásokkal segíti a pénzügyi feladatok magas színvonalú ellátását. Jelentős Informatikai befektetéseink lehetővé teszik fejlett kereskedési rendszerek, modellező és szimulációs szoftverek, valamint elemző és biztonsági rendszerek kifejlesztését és működtetését, beleértve az azokat támogató infrastruktúrát.

A Programról

A 10 hetes Informatikai Nyári Gyakornoki Program során a diákok fejleszthetik az infrastruktúratervezési és alkalmazásfejlesztési tudásukat. Ezen kívül további képzési lehetőségek is a rendelkezésükre állnak:

• Morgan Stanley-t és az IT részleget bemutató képzések
  • IT szakmai és készségfejlesztő ismeretek
  • Mentoring Program

A Nyári Gyakornoki Programot sikeresen teljesítők felvételt nyerhetnek a Morgan Stanley által kínált teljes munkaidős Informatikai Frissdiplomás Programra. (Kezdési időpont: diplomázást követően.)

Projekt lehetőségek
A program során a gyakornokoknak lehetőségük nyílik különféle területek – céges portálok, drótnélküli hálózatok, kereskedelmi és kockázatelemző rendszerek, valamint sokfajta technológia megismerésére (pl: Java, C++, C#, .Net, SQL, HTML, CSS, Python, Perl, Q, KDB, Javascript, Powershell, Unix, Linux, Windows).

Elvárt tudás / készségek

• Kiváló problémamegoldási készség, csapatmunka, erős kommunikációs készség, közép szintű angol nyelvtudás, komoly érdeklődés technológiák iránt;
  • Folyamatban lévő tanulmányok informatikus, matematikus, fizikus, villamosmérnök vagy bármely más mérnöki szakon;
  • Alkalmazásfejlesztés területen: legalább egy objektum orientált programnyelv ismerete: Java, C++ vagy C#, .NET, Python;
  • Infrastruktúra területen: erős felhasználói szintű Windows vagy Linux/Unix operációs rendszer ismerete.

Jelentkezés

Határidő: 2018 május közepe.

Ha felkeltette az érdeklődésed a fenti lehetőség, ezen a linken tudsz jelentkezni angol nyelvű önéletrajzoddal

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.