ELTE Karrierközpont

Adatvédelmi jogi tanácsadó gyakornok

treuhand_fejlec

Cégcsoportunk, az ABT Treuhand 1980-ban kezdte meg működését Zürichben és immár 25 éve Magyarországon is jelen vagyunk. Az adatvédelmi jog egy viszonylag fiatal jogterületnek számít, de napjainkban megkerülhetetlen. Kiemelten fontossá vált, többek közt, a 2018. május 25-én hatályba lépő európai általános adatvédelmi rendelet (GDPR) miatt, melynek előírásai gyakorlatilag minden céget érintenek. A robbanásszerűen megnövekedett érdeklődés miatt keressük új munkatársunkat.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Adatvédelmi szerződések, szabályzatok készítése
  • Kutató munka
  • Adatvédelmi hatásvizsgálat
  • Érdekmérlegelési teszt
  • Adattérkép készítése ügyfeleinknél
  • Egyéb, adatvédelmi kérdésekkel kapcsolatos ügyintézés

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben

  • Jogászhallgató vagy IV. vagy V. évfolyamon
  • Magas szintű, aktív angol nyelvtudással rendelkezel
  • Szívesen tanulod meg új adatbázis kezelő rendszerek használatát
  • Képes vagy önállóan dolgozni, magas fokú precizitással ellátni feladataidat
  • Előny, ha adatvédelmi jogi, információbiztonsági, informatikai tudással, érdeklődéssel, gyakorlattal rendelkezel

Mit nyújt számodra az új munkakör?

  • Változatos munkát
  • Tanulási lehetőséget kollégáinktól, akik több mint tíz éves tapasztalattal rendelkeznek adatbiztonság területén
  • Jó munkakörülményeket, közvetlen légkört
  • Hosszú távú munkalehetőséget magas presztízsű munkahelyen
  • Stabil, nemzetközi hátteret

Amennyiben érdekel az általunk meghirdetett pozíció rész-vagy teljes munkaidőben, az alábbi címünkön várjuk jelentkezésedet: palyazat@abt.hu. Cégünkről és ügyfeleinknek nyújtott szolgáltatásainkról az alábbi honlapunkon tájékozódhatsz:

treuhand_lablec