ELTE Karrierközpont

Big Data Elemző

Online webáruházunk startup csapatába keressük új kollégánkat

Big data elemző munkakörbe

Üzleti elemzőként meghatározó szereped lesz az értékesítési csapatunk támogatásában az igényeknek megfelelő riportok előállításával.

Ha igazak rád az alábbiak, érdemes beszélnünk egymással:

  • fiatal vagy és igazán okosnak és tehetségesnek tartod magad
  • matematikus vagy statisztikus végzettséged van
  • kimagasló elemző képességgel rendelkezel
  • van már legalább egy kevés munkatapasztalatod
  • nagyon gyors a gondolkodásod, mindig elsőre kapcsolsz
  • penge vagy a számítógépes ügyekben, bármit megoldasz excelben (makro)
  • jól tudod használni az angolt, szóban és írásban egyaránt
  • nem bánjuk, ha introvertált típus vagy, a mi csapatunk nyitott a diverzitásra

Mi lesz a feladatod:

  • főként elemzések és kutatások témája köré épül a feladatköröd (pl. tudsz termék kampányt javasolni akár a következő hónapok várható időjárása alapján is), üzleti folyamatok és kampányok változásainak hatáselemzése
  • piaci trendek elemzése, konkurensek figyelése és összefüggések megtalálása annak érdekében, hogy minél több terméket tudjunk eladni egy-egy kampányban, termékszintű és ügyfélszintű tervező fájlok folyamatos frissítése tény adatokkal, modellek fejlesztése és előkészítése a forecast/budget időszakra
  • termék fogyások kalkulációja, javaslattétel a termék rendelések gyakoriságára, kiforgási sebesség optimalizálása
  • új termékek felkutatása a webes trendek alapján – találd ki, mit érdemes beszereznünk, hogy elsők legyünk a piacon egy-egy népszerű, felfutó termékkel

Olyan embert keresünk, aki keres, kutat, elemez, javaslatot tesz, összességében minden képességével segít minket abban, hogy nagyban tudjon pörögni az üzlet!

Mit várhatsz cserébe?

  • tisztességes fizetés
  • megbecsülés és elismerés
  • egy jó terep, ahol részese lehetsz egy startup cég felfutásának
  • remek csapat, ahol elfogadunk olyannak, amilyen vagy, tiszteletben tartjuk, ha valaki nem átlagos
  • mindig van frissen főzött kávé

Ha magadra ismertél az alábbiakban, jelentkezz és találkozzunk! Küldd el fényképes önéletrajzodat és fizetési igényedet az allas@diszkontdepo.com címre és ha szimpatikusnak találunk felkeresünk téged.