ELTE Karrierközpont

Labormenedzser

Munkakör: Labormenedzser

Feladatok:

  • Orvosbiológiai kísérleti munka irányított végzése, dokumentálása
  • Hisztológiai laborban való munkavégzés
  • Laboratóriumi munka segítése (mosogatás, oldatkészítés, adminisztráció,
    vegyszerkészlet felügyelete)
  • Laboratórium minőségi és biztonsági előírások szerinti működésének biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú képesítés: BSc vagy MSc végzettség biológus vagy hasonló
    természettudományos területen
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Csoportban és egyéni munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség

Előny:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • ECDL vizsga
  • Western blot, PCR, sejttenyésztési tapasztalat
  • Patkányon vagy egéren végzett in vivo munka tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete, SOP, GLP, ISO ismerete
  • Biológiai laboratóriumi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Kiemelt bérezés
  • Határozott idejű közalkalmazotti jogviszony (2019. november 30-ig)
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Budapest, 1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.
Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet

Önéletrajzát várjuk a palko.zsofia@med.semmelweis-univ.hu email címre.