Marketing gyakornok

Az MKB Bank Magyarország egyik legrégebbi pénzintézete. Széleskörű banki szolgáltatásai és a termékei révén hozzájárul a lakossági és a vállalati ügyfeleinek üzleti sikereihez, ezen keresztül a teljes magyar gazdaság

teljesítményének növekedéséhez. Az MKB Bank a magyar pénzintézetek között élen jár a banki digitalizáció területén. A bank a közelmúltban a hazai nagybankok közül elsőként vezette be az MKB Mobilbankot, amely az egyik legnépszerűbb banki applikációvá vált a folyamatos újítások révén, MKB PAY néven mobiltelefonos fizetési megoldását és online számlanyitási szolgáltatását. 2017-ben az MKB Bank hozta létre és tartja fent Magyarország első fintech inkubációs programját az MKB FinTechLab-ot, melyen keresztül magyar startupok fintech fejlesztéseit támogatja.

Feladatok:

  • A marketing osztályon dolgozó kollégák napi munkájának a támogatása
  • Az MKB Bank weboldalainak szerkesztése, karbantartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő marketing tanulmányok
  • Aktív HTML tudás
  • Legalább 20 órás munkavégzés
  • Magabiztos MS Office használat
  • Precíz munkavégzés

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 9:00-17:00 között heti minimum 20 óra vállalása rugalmasan beosztva

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, küldd el önéletrajzodat azenkarrierem@mkb.hu email címre Marketing gyakornok (HTML) tárgymegjelöléssel.