ELTE Karrierközpont

Török – magyar tolmács

Újonnan induló, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő gyár gyorsan fejlődő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

Török – Magyar tolmács

Munkavégzés helye: Tiszapüspöki

Feladatok:

  • 3 hónap (június, július, augusztus) határozott munkaidőre szóló műszaki tolmácsolás török – magyar nyelven 8-12 órás beosztásban
  • 5 fős török csapat és a magyar beüzemelő személyzet közötti műszaki tolmácsolás, fordítás

Követelmények:

  • Török és magyar nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Csapatmunka, jó kommunikációs képesség
  • Mobilitás vagy telephelyhez közeli lakóhely
  • Diákok is jelentkezhetnek

 Előny:

  • Műszaki török nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt kereseti lehetőség
  • Szálláslehetőséget cégünk biztosít

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és bővebben szeretne tudni a megvalósuló beruházásról, aktuális lehetőségekről, pályázatokról, úgy keresse fel weboldalunkat: http://www.ttkp.hu

A fenti pozícióra pályázatát –magyar nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre küldje: hr@ttkp.hu.