Mentor – lakhatási program

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat innovatív pénzügyi integrációs Hitel-S Programja munkatársat
keres
mentor – lakhatási program
munkakörbe.
Főbb feladatok:
– mentori munka lakhatási krízishelyzetben lévő családok esetében
– személyre szabott tanácsadás adósságcsapdában élő családoknak
– aktív részvétel a családok adósságrendezési tervének megvalósításában
– közvetítés adósok és hitelezők között
– az adósság kérdéskört érintő jogszabályi változások követése
– önálló munkavégzés

Munkakör betöltésének feltételei:
– felsőfokú végzettség
– B kat. jogosítvány
Előnyt jelent:
– gazdaság, pénzügy, szociológia, szociális munkás végzettség
– pénzintézeti tapasztalat, szociális intézményi tapasztalat

Tanítói végzettséggel rendelkező napközis nevelő

Intézményünk Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola általános iskolai intézmény-egysége hitében elkötelezett, tanítói végzettséggel rendelkező napközis nevelőt keres a 2017-2018. tanévtől kezdődően.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek valamelyikén lehet egyházi ajánlás és az önéletrajz benyújtásával:

mindszentyigazgato@gmail.com

– 0036-23-442-615
Munkavégzés helye: Budaörs

Munkajellege: Részmunkaidős állás

Szakterület: Oktatás – általános iskolai tanító, napközis nevelő

Nyelvtudás: –

Szakmai tapasztalat: –
Cég: Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola