Prospecting manager

Animációs stúdiónkhoz ANGOLUL KIVÁLÓAN beszélő kollégát keresünk teljes munkaidőben. A munka során főleg angol és amerikai reklámügynökségeknél dolgozó, angol anyanyelvű ügyfelekkel kell e-mailezni.

Ami nekünk fontos, az a biztos angol nyelvtudás és a jó kommunikációs készség. Tréninget, betanítást biztosítunk.

Ha érdekel a lehetőség, légy szíves, küldd el az önéletrajzodat ide: hello@easyexplainvideo.com .

Török – magyar tolmács

Újonnan induló, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő gyár gyorsan fejlődő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

Török – Magyar tolmács

Munkavégzés helye: Tiszapüspöki

Feladatok:

  • 3 hónap (június, július, augusztus) határozott munkaidőre szóló műszaki tolmácsolás török – magyar nyelven 8-12 órás beosztásban
  • 5 fős török csapat és a magyar beüzemelő személyzet közötti műszaki tolmácsolás, fordítás

Követelmények:

  • Török és magyar nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Csapatmunka, jó kommunikációs képesség
  • Mobilitás vagy telephelyhez közeli lakóhely
  • Diákok is jelentkezhetnek

 Előny:

  • Műszaki török nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt kereseti lehetőség
  • Szálláslehetőséget cégünk

Sales Support Representative – Spanish

Nu Skin Eastern Europe Kft.

Founded in 1984 in the Unites States, with a commitment to providing quality skin care that features only premium, wholesome ingredients, Nu Skin remains true to this “all of the good, none of the bad” heritage today, developing innovative products that support the health and longevity of skin and hair.

For our Budapest Office, we are currently looking for a

Role Description

This position will be responsible for the followings:

  • Responsible for perfect customer service within the company processes to ensure

Spanish or Italian Speaking Recruitment Coordinator

Who are we?

Randstad Sourceright is a global talent leader, providing solutions and expertise to help companies grow. RSR Budapest, established in 2013, already employs over 170 Recruiters and HR Administrators and is still growing! Join our team to learn and develop within an international, young and dynamic group!

We want to offer you the chance to:

  • be part of a young, dynamic HR SSC team in the heart of the city and kick-off your career in HR
  • gain experience in candidate management and administrative support
  • develop yourself through wide range of classroom and on-line trainings
  • use your

French Speaking Recruitment Coordinator

Who are we?

  • use your

German Speaking Recruitment Coordinator

Who are we?

  • use your

Informatikai Frissdiplomás Program

Informatikai Frissdiplomás Program a Morgan Stanley-nél

Iroda:  Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

Program helyszín: New York/London

Kezdés: 2017 Augusztus  (Igény esetén lehetőség van korábbi munkakezdésre)

Időtartam:  Határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő (heti 40 órás munkavégzés), versenyképes fizetés

Jelentkezési határidő: 2017. Június 4.

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljeskörű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi és befektetés-menedzsment területen. Munkatársaink a világ 42 országában található 1300 irodában dolgoznak.  A Morgan Stanley 2006-ban nyitotta meg ügyviteli és informatikai szolgáltató központját Budapesten. A magyar leányvállalat fő feladata az anyacég üzleti

Infrastruktúra Mérnöki Frissdiplomás Program

Infrastruktúra Mérnöki Irány

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljeskörű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi és befektetés-menedzsment területen. Munkatársaink a világ 42 országában található 1300 irodában dolgoznak.  A Morgan Stanley 2006-ban nyitotta meg ügyviteli és informatikai szolgáltató központját Budapesten. A magyar leányvállalat

Corporate Risk Analyst – Spanish, Portuguese, Arabic, Greek, Chinese or Japanese speaking

WORLD OF OPPORTUNITIES

KPMG is a global network of professional firms providing audit, tax and advisory services. We operate in 155 countries and have 174,000 people working in member firms around the world.

KPMG Global Services Hungary/Corporate Intelligence Team

What we do:
KGSH’s Astrus team provides Corporate Intelligence services related to reputational risks, anti-bribery and corruption through other KPMG member firms to ultimate clients.  It gathers business-critical information to help companies reduce risk, enter new markets, solve

Quantitative Modeling Opportunities for Fresh Graduates 2017

Morgan Stanley Quantitative Modeling Opportunities for Fresh Graduates 2017

Location of the office: Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

Start date: February/March 2017
Application deadline: 26th February, 2017

In spring 2006, Morgan Stanley established a Mathematical Quantitative Modeling Centre in Budapest that provides quantitative analysis to support the firm’s global Fixed Income trading business. The decision to locate the Centre in Budapest was based on the outstanding traditions in quantitative science in Hungary, the high-quality talent available, and the overwhelming support of the academic community.

QUANTITATIVE TEAMS IN BUDAPEST

MARKET MODELING

The Market Modeling Group develops and