Angol-bármely szakos tanár

Közép-Pesti Tankerületi Központ a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Móra Ferenc Általános Iskola angol szakos-bármely szakos tanár munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő / akár részmunkaidő, óraadó is!

A munkavégzés helye: Budapest, 1144 Budapest, Újváros park 2.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: 1-8. évfolyamig az angol nyelv tanítása napközis , tanulószobai foglalkozások ellátása

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII.

Labormenedzser

Munkakör: Labormenedzser

Feladatok:

  • Orvosbiológiai kísérleti munka irányított végzése, dokumentálása
  • Hisztológiai laborban való munkavégzés
  • Laboratóriumi munka segítése (mosogatás, oldatkészítés, adminisztráció,
    vegyszerkészlet felügyelete)
  • Laboratórium minőségi és biztonsági előírások szerinti működésének biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú képesítés: BSc vagy MSc végzettség biológus vagy hasonló
    természettudományos területen
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Csoportban és egyéni munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség

Előny:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • ECDL vizsga
  • Western blot, PCR, sejttenyésztési tapasztalat
  • Patkányon vagy egéren végzett in vivo munka tapasztalat
  • Minőségbiztosítási

Big Data Elemző

Online webáruházunk startup csapatába keressük új kollégánkat

Big data elemző munkakörbe

Üzleti elemzőként meghatározó szereped lesz az értékesítési csapatunk támogatásában az igényeknek megfelelő riportok előállításával.

Ha igazak rád az alábbiak, érdemes beszélnünk egymással:

  • fiatal vagy és igazán okosnak és tehetségesnek tartod magad
  • matematikus vagy statisztikus végzettséged van
  • kimagasló elemző képességgel rendelkezel
  • van már legalább egy kevés munkatapasztalatod
  • nagyon gyors a gondolkodásod, mindig elsőre kapcsolsz
  • penge vagy a számítógépes ügyekben, bármit megoldasz excelben (makro)
  • jól tudod használni az angolt, szóban és írásban egyaránt
  • nem bánjuk, ha introvertált típus vagy, a mi csapatunk nyitott a diverzitásra

Mi lesz a feladatod:

Technology Internship Program – Autumn 2017

Location: Budapest office, 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.
Start date: Autumn – September/October 2017
Contract: 20/30/40 hours-a-week contract (flexible)

Morgan Stanley is a global financial services with over 1,300 offices in 42 countries, the firm is truly global — and a market leader in the U.S., Europe and Asia as well as in emerging markets. Our multi-billion dollar investment in technology enables the development and delivery of

Informatikai Őszi Gyakornoki Program

Kezdés: 2017. Szeptember/Október
Időtartam: Heti 20/30/40 órás munkavégzés, flexibilis beosztással
Iroda: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.
Jelentkezés: Október közepéig

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljeskörű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi és befektetés-menedzsment területen. Munkatársaink a világ 42 országában található több mint 1300 irodánkban dolgoznak. A Morgan Stanley 2006-ban nyitotta meg ügyviteli és informatikai szolgáltató központját Budapesten. A magyar leányvállalat fő feladata az anyacég üzleti tevékenységeinek támogatása pénzügy, informatika, matematikai modellezés, hitelkockázat-és piacelemzés, értékpapír

Technology Analyst Program February/August 2018

Training Program location: New York/London (To be confirmed)
Work Location after the Training Programme: Budapest, Lechner Ödön fasor 8.
Start Date of the Programme: February or August 2018 (earlier start date prior the program is possible)
Application deadline: February program: 3rd December 2017
August program: 3rd June 2018

Morgan Stanley is a global financial services firm offering a complete range of sophisticated financial services to a large and diversified group of clients and customers. With over 1,200 offices in 43 countries, the firm is

Informatikai frissdiplomás program

Informatikai Frissdiplomás Program a Morgan Stanley-nél

Iroda: Budapest, Lechner Ödön fasor 8.
Program helyszín: New York/London
Kezdés: 2018 Február/Augusztus (Igény esetén lehetőség van korábbi munkakezdésre)
Időtartam: Határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő (heti 40 órás munkavégzés), versenyképes fizetés
Jelentkezési határidő: Februári program: 2017. December 3.
                                       Augusztusi program: 2018. Június 3.

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljeskörű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési,

Földrajz, vagy biológia és angol szakos tanár

A lipóti ( Szigetköz) Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola megüresedett álláshelyre keres angol nyelv és biológia, vagy angol nyelv és földrajz, valamint angol nyelvtanári diplomával rendelkező pedagógust.
Munkáját az általános iskola felső tagozatán végezné.
Munkakezdés: 2017. augusztus 21.
Bérezése a hatályos jogszabályok szerint.
Érdeklődni lehet: iskola.lipot@gmail.com, vagy Giczi Ferencné tagintézmény-vezetőnél a 30-5625063-as telefonon.
Az iskolai mindennapokról a Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola, Lipót facebook oldalon tájékozódhatnak.

Corporate Risk Analyst – Spanish, Portuguese, Arabic, Greek, Chinese or Japanese speaking

WORLD OF OPPORTUNITIES

KPMG is a global network of professional firms providing audit, tax and advisory services. We operate in 155 countries and have 174,000 people working in member firms around the world.

KPMG Global Services Hungary/Corporate Intelligence Team

What we do:
KGSH’s Astrus team provides Corporate Intelligence services related to reputational risks, anti-bribery and corruption through other KPMG member firms to ultimate clients.  It gathers business-critical information to help companies reduce risk, enter new markets, solve

Risk Management Internship in the Reporting Area

Location: Budapest office
Start date: Continuous

Morgan Stanley is a global financial services firm and a market leader in investment banking, securities, investment management and wealth management services. With more than 1,300 offices in 43 countries, the people of Morgan Stanley are dedicated to providing our clients the finest thinking, products and services to help them achieve even the most challenging goals.

The cornerstone of Morgan Stanley’s risk management philosophy is the execution of risk-adjusted returns through prudent risk-taking that protects Morgan Stanley’s