Projekt asszisztens

Projekt asszisztenst keresünk kutatólaborunkba ( 6 vagy 8 órában végezhető)

A jelentkező nemzetközi színvonalú kutatási projektek sikerének részese lehet munkájával. A munkát folyamatos egymásra figyelés és csapatmunka jellemzi, ugyanakkor fontos az önálló munkavégzés és napi szintű döntéshozatal is. Egy lendületes, tenni akaró kollégát keresünk, aki szívesen és jól kezel egyszerre több szálon futó feladatokat.

A laborban jó csapat, rugalmasság, fejlődési lehetőség és kiemelt fizetés várja leendő kollégánkat.

Feladatok:

  • projekt megbeszélések, labor események teljes körű szervezése
  • labor ellátásának szervezése ( irodaszer, vegyszer rendelések), további adminisztratív

Finance Internship

Morgan Stanley is a global financial services firm and a market leader in investment banking, securities, investment management and wealth management services. With more than 1,300 offices in 43 countries, the people of Morgan Stanley are dedicated to providing our clients the finest thinking, products and services to help them achieve even the most challenging goals.

We are currently looking to hire students for

Location: Budapest office

Start date: January/February 2018

Contract: 30/40 hours-a-week contract (flexible)

Duration of program: 6-12 months,

Finance & Accounting Trainee

Mylan is one of the world’s leading generics and specialty pharmaceutical companies, providing products to customers in approximately 150 countries and territories.

In Budapest, our current emphasis is on finding the best talent for our newly set up Business Service Center with the key functions of Financial Services, HR Services and IT.

This is the right moment and opportunity to join our ever-growing organization and take part in our journey to fulfill our mission.

We would like to offer an exciting opportunity for fluent English speakers to join our new team welcoming

HR Service Center Trainee

In Budapest our current emphasis is on finding the best talent for our newly set up Business Service Center with the key functions of Financial Services, HR Services and IT.

We would like to offer an exciting opportunity for active students with fluent English and at least intermediate

Marketing gyakornok

Az MKB Bank Magyarország egyik legrégebbi pénzintézete. Széleskörű banki szolgáltatásai és a termékei révén hozzájárul a lakossági és a vállalati ügyfeleinek üzleti sikereihez, ezen keresztül a teljes magyar gazdaság

teljesítményének növekedéséhez. Az MKB Bank a magyar pénzintézetek között élen jár a banki digitalizáció területén. A bank a közelmúltban a hazai nagybankok közül elsőként vezette be az MKB Mobilbankot, amely az egyik legnépszerűbb banki applikációvá vált a folyamatos újítások révén, MKB PAY néven mobiltelefonos fizetési megoldását és online számlanyitási szolgáltatását. 2017-ben az MKB Bank hozta létre és tartja fent Magyarország első fintech inkubációs programját az MKB FinTechLab-ot,

Angol szakos tanár

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. alapján pályázatot hirdet BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakgimnáziuma angol szakos tanár munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő  vagy óraadó tanár

A munkavégzés helye: Budapest, 1011 Budapest, Ponty utca 3.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek: Szakirányú tanári egyetemi diploma vagy szakirányú egyetemen végzős hallgató

Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai

Intézményvezető

A Világfa Waldorf Általános Iskola és AMI intézményvezetőt keres határozott időre. A 2017/18 – as tanévben három osztállyal működik iskolánk. Felmenő rendszerben kívánjuk kialakítani a 8 osztályt.

Elvárások:

  • elhivatottság a Waldorf-pedagógia iránt, Waldorf-végzettség
  • pedagógus-munkakör betöltéséhez szükséges felsőfokú iskolai végzettség
  • pedagógus-szakvizsga keretében szerzett intézményvezetői szakképzettség
  • legalább öt év Waldorf iskolában, pedagógus-munkakörben szerzett szakmai gyakorlat,
  • Nem lehet a köznevelési intézmény vezetője vezetői megbízással rendelkező köztisztviselő, közalkalmazott.
  • Angol/német nyelvtanári diploma

Előnyt jelent:

  • Extra lesson végzettség

Amit kínálunk: jogszabályban rögzített bérezés és lelkes, segítő tanári, szervezői és szülői

Informatikai Frissdiplomás Program a Morgan Stanley-nél Információbiztonsági területen

Iroda: Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

Program helyszín: New York/London

Kezdés: 2018 Február/Augusztus (Igény esetén lehetőség van korábbi munkakezdésre)

Időtartam: Határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő (heti 40 órás munkavégzés), versenyképes fizetés

Jelentkezési határidő: Februári program: 2017. December 3.,

                                       Augusztusi program: 2018. Június 3.

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljeskörű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi

Communication and Project Management Internship – Autumn 2017

Location: Budapest office, 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.
Start date: Autumn – October/November 2017
Contract: 20/30/40 hours-a-week contract (flexible)

Morgan Stanley is a global financial services with over 1,300 offices in 42 countries, the firm is truly global — and a market leader in the U.S., Europe and Asia as well as in emerging markets. Our multi-billion dollar investment in technology enables the development and delivery of quantitative trading systems, modeling and simulation software, analytics and security systems. Developing the state-of-the-art technology behind the industry’s first auction-based initial public offering