Junior alkalmazástámogató

RÓLUNK:

Mintegy 40 iparágat képviselő, több ezer ügyfelünk számára szállítunk a szoftverfejlesztés területén magas hozzáadott értékkel megoldásokat. Változatos projektjeinken a legújabb technológiákkal és megközelítéssel dolgozunk nemzetközi és helyi csapatokban.

Bővülő budapesti csapatunkba keresünk munkatársakat

JUNIOR ALKALMAZÁS TÁMOGATÓ

pozícióra

FELADATOK:

·         Technikai hibák kezelése, részvétel az okok feltárásában, problémamegoldás

·         Bonyolultabb problémák továbbítása más szakértői csoportoknak

·         Meglévő folyamatok elemzése, visszajelzések készítése

·         Dokumentálás, felhasználói kézikönyvek írása

·         Felhasználók támogatása, ügyféloldali elégedettség biztosítása

ELVÁRÁSOK:

·         MS Office haladó szintű ismerete

·         Folyékony nyelvtudás angol és német nyelven

·         Ügyfélközpontú gondolkodás – felhasználói problémák megértése és technikai kezelése

·         Nyitottság a

Ügyfélszolgálati munkatárs

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

pozícióra

FELADATOK:

·         Végfelhasználók támogatása, alkalmankénti betanítása, sokféle alkalmazással kapcsolatban

·         Technikai hibák kezelése, részvétel az okok feltárásának folyamatában, problémamegoldás

·         Ügyfelek bejövő hívásainak azonnali fogadása, a felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése, felhasználói elégedettség biztosítása

ELVÁRÁSOK:

·         Haladó MS Office ismeretek

·         Nyitottság a legmodernebb technológiák elsajátítására

·         Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek, kooperatív személyiség

ELŐNY:

·         Hasonló területen szerzett tapasztalat

·         Informatikai ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

Német nyelvtanár

A Csillagberek Waldorf Általános Iskola és AMI németnyelv-tanárt keres 2017 szeptemberétől heti 10 órában.

Elvárások:

  • németnyelv-tanári végzettség
  • pedagógusi tapasztalat
  • Waldorf-pedagógia ismerete
  • A Waldorf-pedagógusi végzettség előnyt jelent.

Bérezés a pedagógus bértáblát alapul véve megegyezés szerint.

A pályázathoz kérjük csatolni a részletes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet, a rendelkezésre álló ajánlásokat és referenciákat, valamint a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát.

A jelentkezéseket a jelentkezes@csillagberek.hu email címre várjuk.

A jelentkezés határideje: folyamatos

További információk az iskoláról: http://csillagberek.hu
További információk az iskola titkárságán kérhetők: 06-20/286-4231 (8-13 óráig)