Tanító

Pozíció leírása
A XVI. kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola felvételt hirdet tanító pozícióba.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Előnyt jelent:
Informatika, matematika, ének, német, angol műveltségterületek közül bármely végzettséggel, előny ha a felsorolt műveltségterületekből többel is rendelkezik.

Pályázatokat a kolcsey16.palyazat@gmail.com e-mail címre kérjük elküldeni augusztus 15-ig, a végzettségekről szóló dokumentumokkal és szakmai önéletrajzzal együtt.

Juttatások
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Tanítói végzettséggel rendelkező napközis nevelő

Intézményünk Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola általános iskolai intézmény-egysége hitében elkötelezett, tanítói végzettséggel rendelkező napközis nevelőt keres a 2017-2018. tanévtől kezdődően.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek valamelyikén lehet egyházi ajánlás és az önéletrajz benyújtásával:

mindszentyigazgato@gmail.com

– 0036-23-442-615
Munkavégzés helye: Budaörs

Munkajellege: Részmunkaidős állás

Szakterület: Oktatás – általános iskolai tanító, napközis nevelő

Nyelvtudás: –

Szakmai tapasztalat: –
Cég: Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

Óvodapedagógus

A “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

Rákosmenti Napsugár Óvoda – Budapest XVII.

óvodapedagógus munkakör betöltésére.

határozatlan és határozott idejű 2017.08.28-tól közalkalmazotti jogviszony

  • Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1174 Budapest, Bulyovszky utca 10., illetve 1173 Budapest Földműves utca 2/b.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Óvodapedagógusi feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

Pályázati feltételek:

  • főiskola, óvodapedagógus,
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság