Big Data Elemző

Online webáruházunk startup csapatába keressük új kollégánkat

Big data elemző munkakörbe

Üzleti elemzőként meghatározó szereped lesz az értékesítési csapatunk támogatásában az igényeknek megfelelő riportok előállításával.

Ha igazak rád az alábbiak, érdemes beszélnünk egymással:

  • fiatal vagy és igazán okosnak és tehetségesnek tartod magad
  • matematikus vagy statisztikus végzettséged van
  • kimagasló elemző képességgel rendelkezel
  • van már legalább egy kevés munkatapasztalatod
  • nagyon gyors a gondolkodásod, mindig elsőre kapcsolsz
  • penge vagy a számítógépes ügyekben, bármit megoldasz excelben (makro)
  • jól tudod használni az angolt, szóban és írásban egyaránt
  • nem bánjuk, ha introvertált típus vagy, a mi csapatunk nyitott a diverzitásra

Mi lesz a feladatod:

Recrutement stagiaire

Bureau Business France de Budapest

De 4 à 6 mois en 2017

Profil du candidat recherché

  • Maitrise du hongrois et du français
  • Qualités relationnelles, rédactionnelles, bonne organisation et autonomie
  • Statut d’étudiant dans un cursus lié au commerce international de préférence

Mission principale

Contribuer au développement des exportations des entreprises françaises sur le marché hongrois

Missions et activités:

  • Soutien dans la promotion de la Hongrie auprès des entreprises françaises afin de les inciter à venir y développer des

Commerce développement stagiaire

  • Profil du candidat recherché

Missions et activités

  • Soutien dans la promotion de la Hongrie auprès des entreprises françaises afin de les inciter à