PR gyakornok

Ugye Téged is vonz az a cég, amely három egymás utáni évben is elnyerte a Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben díjat? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm! Te is a sminktermékek megszállottja vagy és szeretsz mindent, ami szépségápolással kapcsolatos? Érdekel, miként lehet egy image hirdetést összeállítani? Ha szeretnél egy igazán fiatal, trendi és csajos csapat tagja lenni és értékes szakmai tapasztalatot szerezni, akkor Magyarország piacvezető drogérialáncánál a helyed!

Szakmai szakértő, irodavezető (2 fő)

Főbb feladatok, munkák:

  • adminisztrációs feladatok ellátása magyarul és angolul,
  • a kuratórium támogatása irodából, külső partnerekkel való együttműködés,
  • rendezvények szervezése,
  • pénzügyi elszámolás,
  • programok előkészítése
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • önálló projektek vitele
  • fordítások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 40 év alatti életkor
  • aktív angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség),
  • befejezett egyetemi képzés, diploma
  • pénzügyi ismeretek,
  • PC, Windows ismeretek (Excel kezelés),
  • önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • rugalmas időbeosztás
  • külföldi utazások amelyek esetenként érinthetik a hétvégét is

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási lehetőségek
  • laptop, mobiltelefon
  • BKV bérlet
  • fizetés bruttó 250.000-300.000 Ft

Állás, munka területe(i):

  • adminisztráció,

Local internship

American Embassy Budapest
is seeking a highly motivated student for a
Local Internship

(unpaid)
at the American Embassy Employee Association (AEEA)

2018 Spring Semester

Duration: 16 weeks (with possible extension), variable hours

Major duties

  • Assist in the preparation of tax documents and other accounting and financial tasks for the Association
  • Assist with new merchandising and marketing strategies for the AEEA Diplomats’ Store promoting goods and services for the U.S. Embassy community.
  • Update inventory data and assist with various