Ügyfélszolgálati munkatárs

Bővülő budapesti csapatunkba keresünk munkatársakat

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

pozícióra

FELADATOK:

·         Végfelhasználók támogatása, alkalmankénti betanítása, sokféle alkalmazással kapcsolatban

·         Technikai hibák kezelése, részvétel az okok feltárásának folyamatában, problémamegoldás

·         Ügyfelek bejövő hívásainak azonnali fogadása, a felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése, felhasználói elégedettség biztosítása

·         Bonyolultabb problémák továbbítása más szakértői csoportoknak

ELVÁRÁSOK:

·         Folyékony nyelvtudás angol és német nyelven

·         Haladó MS Office ismeretek

·         Ügyfélközpontú gondolkodás – felhasználói problémák megértése és technikai kezelése

·         Nyitottság a legmodernebb technológiák elsajátítására

·         Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek, kooperatív személyiség

ELŐNY:

·         Hasonló területen szerzett tapasztalat

·         Informatikai ismeretek