fbpx

Német ügyfélkapcsolattartó munkatárs

Website CPL Jobs Kft

Hol?

– Budapest 13. kerület

Mi?

–  Német ügyfélkapcsolati munkatárs

Mi lesz a feladatod?

–  Kapcsolattartás az ügyfelekkel, telefonon és emailben

– Beérkező ügyek adminisztrálása

– Ügyfelek problémáinak megoldás (pl.: rendelések módosítása)

Mit várunk el?

– Középszintű (folyékony) nyelvtudás angolul és németül

– Érettségi

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

– Ügyes kommunikáció, csapatmunka

– Legyél motivált

Mit kínálunk?

– Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség

– Korrekt bér + béren kívüli juttatások  (cafetéria, kedvezmények etc.)

– Modern iroda és munkakörnyezet (díjnyertes iroda)

– Nemzetközi csapat

– Támogató vezetőség

Ha érdekel a lehetőség, és szeretnél megtudni további részleteket, jelentkezz az alábbi gombra kattintva és küld el nekem angol nyelvű önéletrajzodat. A jelentkezést követően 3 munkanapon belül megkereslek.

Dobos Imre

Delivery Recruitment Consultant

CPL Jobs Kft.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.