fbpx

Ügyvédjelölt

Website D'ORNANO PARTNERS

Az irodáról:
A D’ORNANO Partners az egyik vezető, teljes körű jogi szolgáltatásokat nyújtó gazdasági szereplő Közép- és Délkelet- Európában, valamint Franciaországban. Budapesten, Belgrádban, Bukarestben és Párizsban rendelkezik irodával, nemzetközi hálózatának köszönhetően határokon átnyúló befektetések lebonyolításában segíti ügyfeleit.
A D’ORNANO Partners budapesti irodája integrált jogi szolgáltatásokat nyújt nemzetközi és hazai ügyfelei számára. Az Iroda kiemelt szakterületei közé tartozik a komplex, határokon átnyúló tranzakciók lebonyolítása (ideértve M&A, strukturált ingatlan fejlesztési és jelentős infrastruktúra projekteket), a napi szintű jogi tanácsadás társasági jogi, munkajogi, szabályozási kérdésekben, valamint peres és peren kívüli képviselet ellátása.

Feladatok:
o okiratszerkesztés;
o szakmai kutatómunkák, elemzések készítése;
o jogszabályváltozások nyomon követése és bírói gyakorlat feldolgozása;
o peres és peren kívüli képviselet;
o kapcsolattartás ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal;
o egyéb irodai/adminisztratív feladatok.

Elvárások:
o legalább cum laude minősítésű jogi diploma;
o legfeljebb 1,5 éves ügyvédjelölti gyakorlat;
o legalább középfokú angol és francia nyelvtudás szóban és írásban;
o M&A, társasági jog, ingatlanjog és/vagy munkajog területen korábban szerzett gyakorlat;
o jó kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való hajlandóság, szakmai elhivatottság, precizitás, proaktivitás.

Előnyt jelent:
o francia és angol jogi szaknyelv ismerete;
o külföldi tanulmányok, külföldön végzett szakmai gyakorlat;
o peres területen korábban szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:
o aktív részvétel határokon átnyúló tranzakciókban;
o szakmai fejlődésben való támogatás;
o jelentős, komplex tranzakciókban való részvétel;
o dinamikus, segítőkész csapatban történő munkavégzés;
o versenyképes fizetés;
o modern és kényelmes munkakörnyezet.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.