fbpx

Jogi gyakornok

Website D'Ornano Partners

·         Az irodáról:

A D’ORNANO Partners az egyik vezető, teljes körű jogi szolgáltatásokat nyújtó gazdasági szereplő Közép- és Délkelet Európában, valamint Franciaországban. Budapesten, Belgrádban, Bukaresten és Párizsban rendelkezik irodával, nemzetközi hálózatának köszönhetően határokon átnyúló befektetések lebonyolításában segíti ügyfeleit.

A D’ORNANO Partners budapesti irodája integrált jogi szolgáltatásokat nyújt nemzetközi és hazai ügyfelei számára. Az Iroda kiemelt szakterületei közé tartozik a komplex, határokon átnyúló tranzakciók lebonyolítása (ideértve M&A, strukturált ingatlan fejlesztési és jelentős infrastruktúra projekteket), a napi szintű jogi tanácsadás társasági jogi, munkajogi, szabályozási kérdésekben, valamint peres és peren kívüli képviselet ellátása.

·         Feladatok:

  • okiratszerkesztés;
  • szakmai kutatómunkák, elemzések készítése;
  • jogszabályváltozások nyomon követése és bírói gyakorlat feldolgozása;
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal;
  • egyéb irodai/adminisztratív feladatok.

·         Elvárások:

  • legalább hat lezárt tanulmányi félév;
  • angol és francia nyelvtudás szóban és írásban;
  • jó kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való hajlandóság, szakmai elhivatottság, precizitás, proaktivitás.

·         Előnyt jelent:

  • francia és angol jogi szaknyelv ismerete;
  • külföldi tanulmányok, külföldön végzett szakmai gyakorlat;
  • M&A, társasági jog, ingatlanjog és/vagy munkajog területen korábban szerzett gyakorlat.

·         Amit kínálunk:

  • aktív részvétel határokon átnyúló tranzakciókban;
  • szakmai fejlődésben való támogatás;
  • jelentős, komplex tranzakciókban való részvétel;
  • dinamikus, segítőkész csapatban történő munkavégzés;
  • versenyképes fizetés;
  • modern és kényelmes munkakörnyezet.

·         Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

·         Munkaidő:

Részmunka vagy teljes munkaidő (megegyezés szerint)

·         Fizetés:

megegyezés szerint

·         Jelentkezés:

Angol vagy francia nyelvű fényképes önéletrajzzal várunk az application@dornano-partners.com email címre 2020. március 31.-ig!

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.