fbpx

Személyi asszisztens

Website Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány

Csatlakozz Te is Magyarország dinamikusan fejlődő fiatal tehetségekkel foglalkozó szervezetéhez!

Feladataid:
– telefonok intézése, üzenetek továbbítása
– irodai rend fenntartása, rendezvények szervezése, adminisztrációs feladatok ellátása
– pályázatok írása, elszámolása magyarul és angolul
– külföldi utazásokon való részvétel
– vezető munkájának a támogatása, folyamatos elérhetőség
– rendezvények szervezése,
– részvétel nemzetközi projektekben,
– önálló projektek vitele,
– fordítások,
– kommunikáció és PR feladatok

Elvárásaink:
– meglévő diploma
– esetenkénti hétvégi munkavégzés
– pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
– folyamatos elérhetőség
– tárgyalási szintű angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség)
– PC, Windows ismeretek (Excel kezelés)
– önálló munkavégzés
– jó kommunikációs és problémamegoldó készség
meglévő B kategóriás jogosítvány

Amit neked kínálunk:
– alkalmazotti jogviszony
– szakmai fejlődési lehetőség
– utazási lehetőségek, melyek érintik a hétvégéket is
– laptop, mobiltelefon

Szükséges tapasztalat:
– Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:
– Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Egyéb juttatások:
– mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Kérjük, hogy fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a bruttó bérigényt tartalmazó rövid motivációs levél kíséretében küldje el a palyazat@kmta.hu e-mail címere

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.