fbpx

Személyi és szakmai asszisztens

Website Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány

Csatlakozz Te is Magyarország dinamikusan fejlődő fiatal tehetségekkel foglalkozó szervezetéhez

Főbb feladatok, munkák:

  • telefonok intézése, üzenetek továbbítása,
  • irodai rend fenntartása, rendezvények szervezése, adminisztrációs feladatok ellátása,
  • pályázatok írása, elszámolása magyarul és angolul,
  • külföldi utazásokon való részvétel,
  • vezető munkájának a támogatása, folyamatos elérhetőség,
  • rendezvények szervezése,
  • részvétel nemzetközi projektekben,
  • önálló projektek vitele,
  • fordítások,
  • kommunikáció és PR feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • meglévő diploma,
  • az Alapítványnak 14-27 éves támogatottjai vannak, így elvárásunk egy fiatalos, rugalmas kolléga, akinek erőssége a korosztállyal való kommunikáció és nem probléma neki az esetenkénti hétvégi munkavégzés,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség),
  • PC, Windows ismeretek (Excel kezelés),
  • önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • meglévő B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pszichológus, pedagógus, vagy kommunikációs diploma
  • tehetséggondozásban való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • utazási lehetőségek, melyek érintik a hétvégéket is,
  • laptop, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka,
  • Pályázatírás,
  • Marketing, Média, PR,
  • Kommunikáció és PR

Egyéb juttatások:

  • mobiltelefon,
  • szakmai tréningek

Kérjük, hogy fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a bruttó bérigényt tartalmazó rövid motivációs levél kíséretében küldje el a palyazat@kmta.hu e-mail címre.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.