fbpx

Személyi és szakmai asszisztens

Website Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány

Csatlakozz Te is Magyarország dinamikusan fejlődő fiatal tehetségekkel foglalkozó szervezetéhez

Főbb feladatok, munkák:

  • telefonok intézése, üzenetek továbbítása
  • irodai rend fenntartása, rendezvények szervezése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • pályázatok írása, elszámolása magyarul és angolul
  • külföldi utazásokon való részvétel
  • vezető munkájának a támogatása, folyamatos elérhetőség
  • rendezvények szervezése,
  • részvétel nemzetközi projektekben,
  • önálló projektek vitele,
  • fordítások,
  • kommunikáció és PR feladatok
    Az álláshoz tartozó elvárások:
  • meglévő diploma
  • az Alapítványnak 14-27 éves támogatottjai vannak, így elvárásunk egy fiatalos, rugalmas kolléga,
  • akinek erőssége a korosztállyal való kommunikáció és nem probléma neki az esetenkénti hétvégi
  • munkavégzés
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség)
  • PC, Windows ismeretek (Excel kezelés)
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • meglévő B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
    Amit kínálunk:

alkalmazotti jogviszony
szakmai fejlődési lehetőség
utazási lehetőségek, melyek érintik a hétvégéket is
laptop, mobiltelefon
Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, irodai munka
  • személyi asszisztens
  • kapcsolattartás a hazai és külföldi partnerszervezetekkel
  • heti 40 órás munkaidő
    Szükséges nyelvtudás:
  • Angol – tárgyalási szint
    Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület

Kérjük, hogy fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a bruttó bérigényt tartalmazó rövid motivációs levél kíséretében küld el a palyazat@kmta.hu e-mail címre.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.