fbpx

Személyi és szakmai asszisztens

Website Kártpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány

Csatlakozz Te is Magyarország dinamikusan fejlődő fiatal tehetségekkel foglalkozó szervezetéhez!

Feladataid:
telefonok intézése, üzenetek továbbítása
irodai rend fenntartása, rendezvények szervezése, adminisztrációs feladatok ellátása
pályázatok írása, elszámolása magyarul és angolul
külföldi utazásokon való részvétel
vezető munkájának a támogatása, folyamatos elérhetőség
rendezvények szervezése,
részvétel nemzetközi projektekben,
önálló projektek vitele,
fordítások,
kommunikáció és PR feladatok

Elvárásaink:
meglévő diploma
esetenkénti hétvégi munkavégzés
pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
folyamatos elérhetőség
magabiztos angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség)
PC, Windows ismeretek (Excel kezelés)
önálló munkavégzés
jó kommunikációs és problémamegoldó készség
meglévő B kategóriás jogosítvány, releváns vezetési tapasztalattal

Amit neked kínálunk:
alkalmazotti jogviszony
szakmai fejlődési lehetőség
utazási lehetőségek, melyek érintik a hétvégéket is
laptop, mobiltelefon

Szükséges tapasztalat:
Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:
Főiskola

Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:
mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:
1054 Budapest, Tüköry utca 3.

Kérjük, hogy fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, a bruttó bérigényt tartalmazó rövid motivációs levél kíséretében küld el számunkra.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.