fbpx

Auditor – pályakezdő és gyakornoki helyek (szeptemberi kezdéssel)

Website KPMG

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…

  • gazdasági alapismeretekkel rendelkezel és érdekel a számvitel,
  • legalább középfokú angol-nyelvtudással rendelkezel,
  • élvezed a csapatmunka dinamikáját, de szeretsz önállóan is dolgozni,
  • fontos számodra, hogy értékes gyakorlati tapasztalatot szerezz már a kezdetektől,
  • proaktív vagy és nem félsz feltenni a kérdéseidet.
  • Gyakornoki pozíció esetében minimum 30 órát tudsz vállalni

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Ügyfeleink éves beszámolójának ellenőrzése,
  • kapcsolattartás az ügyfelek gazdasági vezetőivel és munkatársaival,
  • adott vállalkozás működésének megismerése, jövőbeli terveik vizsgálata,
  • mindez kezdetben még természetesen tapasztalt kollégák támogatásával.
  • Akár már az első évet követően kollégáid koordinálásáért is felelhetsz majd, amihez szakmai és vezetői képzéseket is biztosítunk

Mit ajánlunk számodra?

  • Színvonalas javadalmazás, kompenzáció túlóra esetén,
  • lendületes, motivált, fiatal csapat, aktív közösségi élet,
  • önkéntes és egyéb CR aktivitásokban való részvételi lehetőség,
  • valós gyakorlati tapasztalat és változatos feladatok,
  • támogató vezetők és munkatársak,
  • ACCA nemzetközi diploma vagy Okleveles Könyvvizsgálói képzés,
  • évenkénti előrelépési lehetőség, néhány év után nemzetközi kiküldetés várhat,
  • modern iroda és munkaeszközök (laptop, iPhone),
  • home office lehetőség és további, munkavállalói jóllétet támogató programok
  • és nem utolsó sorban: hosszú nyári szabadság.
  • A szakmai gyakorlatod leigazolásában is segítünk

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket: http://bit.ly/Audit20_Uni

To apply for this job please visit bit.ly.