fbpx

Pályakezdő Adótanácsadó – ÁFA területen

Website KPMG

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Adótanácsadóként speciális adókérdésekben segítjük ügyfeleink működését, adóterheik csökkentését és az adózással kapcsolatos kockázatok kezelését. Sok iparágat és céget ismerhetünk meg, és minden nap izgalmas problémák megoldásán dolgozhatunk.

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel jogi, pénzügyi, számviteli vagy közgazdász területen,
    erős angol és magyar nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt (német nyelvismeret előnyt jelent),
  • pályakezdőként mindig is érdekelt az adózás, vagy már rendelkezel 1-2 év tapasztalattal
  • felhasználói szinten ismered a Microsoft Office-t (Word, Excel, PowerPoint),
  • precíz és megbízható vagy, emellett szeretsz csapatban dolgozni,
  • nem riadsz meg a kihívásoktól és jól kezeled a problémákat.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Közvetett Adózási Csapat tagjaként támogatod a magyar adózási projekteket.
  • Magyar és nemzetközi ügyfelekkel dolgozhatsz együtt.
  • Beleláthatsz a magyar hatóságokkal történő kapcsolattartásba.
  • Részt vehetsz a magyar és európai ÁFA tudásbázis fejlesztésében, új szolgáltatások és szolgáltatási területek kialakításában.
  • Izgalmas feladatokon dolgozhatsz az adótanácsadási projektek során.

Mit ajánlunk számodra?

  • Mélyreható ismertekre tehetsz szert az adózás és különböző iparágak területén.
  • Képzések mellett szakmailag elismert kollégáktól tanulhatsz egy fiatalos és motivált csapat tagjaként.
  • Széleskörű szakmai tudást szerezhetsz, mellyel megalapozhatod karriered.
  • Kiemelt ügyfelekkel közvetlenül dolgozhatsz együtt izgalmas feladatokon.

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

To apply for this job please visit kpmg.hrfelho.hu.