fbpx

Beszerzési jogász

KRE

az ideális jelölt:
van már néhány év tapasztalata, (ám szívesen fogadnak pályakezdőt is)

Feladatok:
az intézmény (köz)beszerzéseivel kapcsolatos szerződések elkészítése;
közreműködés a beszerzési eljárások előkészítésében és lefolytatásában;
részvétel a beszerzésekkel kapcsolatos megbeszéléseken, egyeztetéseken;
kapcsolattartás és együttműködés az egyetemi szervezeti egységeivel;
közreműködés az Egyetem (köz)beszerzési tervének elkészítésében;
szabályzatok elkészítésében való közreműködés.
Elvárások:
 jogász végzettség;
MS Office magabiztos ismerete (Word, Excel, PowerPoint);
önállóság és proaktivitás (kezdeményezőkészség és felelősségvállalás);
precizitás;
jó rendszerező készség.

Előnyt jelent:
közbeszerzésekben szerzett tapasztalat;
idegen (elsősorban angol) nyelvismeret;
felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat;
Állás, munka területe(i):
Irodai munka

A fényképes szakmai cv benne a

bruttó fizetési igény megjelölésével,

a levél tárgyában a pályázó nevével és a

megpályázott pozíció megjelölésével

Jelentkezési postacím: Dominus@dominicani.hu

Jelentkezési határidő: 2020. február 27.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.