fbpx

HR asszisztens/gyakornok

Website Randstad Hungary Kft.

Szeretnél már egyetem alatt bepillantást nyerni a világ és hazánk vezető munkaerő-közvetítő cégének mindennapi működésébe?

Megismerheted a fejvadászat, a munkaerő-közvetítés és a Shared Service Centerek rejtelmeit, és akár elindíthatod a karrieredet! Továbbá tagja lehetsz egy összetartó, támogató csapatnak!

A következő feladatok várnak:

  • együttműködés a toborzási tanácsadókkalaz end-to-end recruitment folyamatban
  • álláshirdetések szerkesztése (számítunk a kreativitásodra)
  • megismerhetsz, elsajátíthatsz és napi szinten használhatsz fejlett sourcing eszközöket (itt jól jön majd a kíváncsiságod)
  • adott terület legjobb szakembereinek megtalálása, kontaktálása telefonon, valamint interjúk szervezése (itt pedig jól jön a kitartásod)
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások
Ha felkeltettük a kíváncsiságod, valamint

  • minimum 15 órát tudsz dolgozni hetente
  • még legalább fél évig rendelkezel nappali hallgatói jogviszonnyal
  • talpraesett, kitartó és elég kíváncsi vagy
  • a nyüzsgő környezet nem zavar a munkádban
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel, a német nyelvtudás előnyt jelent
  • fejlett a kommunikációs készséged

Amit kínálunk
Nálunk gyakornokként:

  • rugalmasan oszthatod be az idődet
  • kényelmes, modern, inspiráló munkahelyi környezetben dolgozhatsz
  • lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni
  • egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz
  • komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, hogy szakmailag és személyes kompetenciáidban is fejlődni tudj
  • minden hónap első péntekén (finom) meglepetésekkel dobjuk fel a napodat
  • lehetőséged lesz hosszú távon tervezni, beindítani a karrieredet
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.