fbpx

Értékesítő mérnök – Gépgyártó területre

Website Siemens Zrt.

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Industries üzletágunk az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

· Gépgyártói területen komplett rendszerek és megoldások értékesítése kiemelten a Kelet-Magyarországi régióban

· Vevői kapcsolattartás, új vevők felkutatása

· Műszaki támogatás nyújtása a partnereink irányába

· Ajánlatadásban való részvétel

· Éves tervek kidolgozásában és végrehajtásában való segédkezés

· Piackutatásban és marketing feladatokban való részvétel

Mi különböztet meg másoktól?

· Szakirányú végzettség (villamos- vagy automatizálási mérnök)

· Min. 2-3 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban

· Siemens automatizálási rendszerek (Simatic) ismerete, akár programozás szintjén (TIA Portal, STEP 7)

· Önálló munkavégzés

· Nyitottság

· Jó kommunikációs képesség

· Csapatjátékos attitűd

· Angol és/vagy Német nyelv tárgyalási szintű ismerete

· B kategóriás jogosítvány

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

To apply for this job please visit jobs.siemens.com.