Cultural Care Au Pair – USA

Szeretnél egy évet USA-ban tölteni, angolt gyakorolni és a megkeresett pénzedből beutazni Amerikát? Ha IGEN a válaszod, akkor az au pair program pont neked szól!

Amerikában töltött időd alatt pénzt keresel, önállóbbá válsz, utazol, tanulsz és fejleszted magad, miközben a kulturális csereprogram által életre szóló nemzetközi barátságokat szerzel.

A Cultural Care több mint 30 éves tapasztalattal dolgozik azon, hogy életre szóló kötelékeket építsen au pairek és fogadó családok között. A mi specialitásunk, hogy kulturális csere révén megváltoztassunk életeket, és izgatottan várjuk, hogy elindíthassunk téged is az utadon.

Érdekesen hangzik? Jelentkezz itt és mesélünk a részletekről: https://bit.ly/304HteG

Videók:

Foglalj időpontot Teams-interjúra a Cultural Care Au Pair – USA munkatársaihoz!

Interjú Petrovic Sárával

Interjú Herpay Kamillával

Nyitott pozíció

Au Pair Amerikában

Szeretnél egy évet USA-ba tölteni, angolt gyakorolni és a megkeresett zsebpénzedből beutazni Amerikát? Ha IGEN a válaszod, akkor az au pair program pont neked szól!

Mire van szükséged?

  • Légy 18-26 év közötti
  • Legyen tapasztalatod a gyermekgondozásban
  • Legyen érettségid
  • Legyen jogsid
  • Légy egészséges

Feladatok

  • Étkezés előkészítése: ételek és rágcsálnivalók készítése a gyerekek számára
  • Reggeli rutin: segíteni a gyerekeknek felöltözni és elkészülni
  • Közlekedés: elvinni a gyerekeket az iskolába és más, iskolán kívüli tevékenységekre
  • Játékidő: játszani és szórakoztató feladatokkal lefoglalni a gyerekeket
  • Mosás: kimosni és összehajtogatni a gyerekek ruháit
  • Házi feladat: segíteni a gyerekeknek a házifeladatokkal
  • Rendrakás: biztosítani, hogy a gyerekek szobái tiszták és rendezettek legyenek
  • Lefekvés: segíteni a gyerekeket ágyba rakni, lefektetni

Mit tartalmaz?

  • Oda-vissza repülőjegy
  • Átfogó biztosítási fedezet
  • Vízum támogatás és szponzoráció
  • Segítség mindenben a Cultural Care-től
  • Szállás és teljes ellátás
  • Heti $195.75 zsebpénz
  • $500 hozzájárulás az egyetemi kurzushoz
  • Két hét fizetett szabadság
  • Utazós hónap

Cégbemutatók, Karriernap