Cultural Care Au Pair – USA

Szeretnél egy évet USA-ban tölteni, angolt gyakorolni és a megkeresett pénzedből beutazni Amerikát? Ha IGEN a válaszod, akkor az au pair program pont neked szól!

Amerikában töltött időd alatt pénzt keresel, önállóbbá válsz, utazol, tanulsz és fejleszted magad, miközben a kulturális csereprogram által életre szóló nemzetközi barátságokat szerzel.

A Cultural Care több mint 30 éves tapasztalattal dolgozik azon, hogy életre szóló kötelékeket építsen au pairek és fogadó családok között. A mi specialitásunk, hogy kulturális csere révén megváltoztassunk életeket, és izgatottan várjuk, hogy elindíthassunk téged is az utadon.

Érdekesen hangzik? Jelentkezz itt és mesélünk a részletekről: https://bit.ly/304HteG

Videók:

Foglalj időpontot Teams-interjúra a Cultural Care Au Pair – USA munkatársaihoz!

Interjú Petrovic Sárával

Interjú Herpay Kamillával

Nyitott pozíció

Au Pair Amerikában

Szeretnél egy évet USA-ba tölteni, angolt gyakorolni és a megkeresett zsebpénzedből beutazni Amerikát? Ha IGEN a válaszod, akkor az au pair program pont neked szól!

Mire van szükséged?

• Légy 18-26 év közötti
  • Legyen tapasztalatod a gyermekgondozásban
  • Legyen érettségid