Leírás

Feladatok:
– Bemutató órák tartása leendő ügyfeleknek (diákok és szüleik)
– Csoportok oktatása
– Alapos felkészülés az órákra (minden szükséges tudást előzetesen a rendelkezésedre bocsátanak)
– Kapcsolattartás az oktatásszervezővel a tanulók előrehaladasával kapcsolatban
– Alkalmanként konferenciákon és oktatási rendezvényeken való megjelenés támogatása

Elvárások:
– 18. betöltött életév + nappalis hallgatói jogviszony
– Python, HTML vagy CSS programnyelv ismerete
– Átfogó programozói ismeretek
– Mindkét esetben fontos, hogy tudj bánni a gyerekekkel, légy közvetlen és türelmes
Amit ajánlunk:
– Br. 2000 Ft/ óra fizetés (felkészülés időtartamára is)
– A tanfolyamok hétköznapokon 16:00 órakor kezdődnek, heti 2-4 alkalmat kell vállalni (heti 4-8 óra)
– Folytonos fejlődési lehetőség trainingekkel és workshopokkal Magyarország meghatározó szereplőitől az oktatásban
– Teljesítmény-orientált bónusz
– Rendszeres csapatépítő alkalmak
– Tantermi és online munkavégzés

Jelentkezz ezen a linken önéletrajzzal, ha érdekel:

Bérezés: bruttó 2000Ft/óra
Nyelvtudás:
Angol
Magyar
Szak:
Informatika, Mérnökinformatika, Gazdaságinformatika