fbpx

Senior digitális project manager

Weboldal ComLab Kft.

Senior digitális project managert keres a ComLab csapata!

Lelkesen várjuk csapatunk új tagját, akivel osztozhatunk a márka- és vállalati kommunikáció minden örömén és bánatán.

Teljes munkaidő // Budapest

Feladatok:
• aktív részvétel összetett kommunikációs kampányok stratégiai, operatív és adminisztratív megtervezésében és kivitelezésében
• a kommunikációs feladatok során az üzleti célok és kreatív koncepciók összehangolása
• közösségi média webes és egyéb tartalmak tervezése, tartalomgyártás, copywriting
• szakmai együttműködő stábok (grafikusok, fejlesztők, influencerek, filmes csapat, egyéb specialisták) irányítása

Elvárások:
• magabiztos projektmenedzseri képességek, önállóság
• kimagasló tartalomgyártási-, és íráskészség
• jó vizuális látásmód
• tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• proaktív, magas szintű ügyfélmenedzsment
• naprakészség az aktuális kommunikációs és digitális trendekben
• minimum 3 év releváns tapasztalat

Amit ajánlunk:
• tervezhető karriert és előmeneteli lehetőséget
• rugalmas munkavégzési feltételeket és napos irodát a Móricztól néhány percre
• rendszeres tréningeket,
• versenyképes fizetést & egyéb juttatásokat egyéni teljesítmény alapján
• igazi csapatjátékot

Önéletrajzodat küldd a hr@comlab.hu e-mail címre!

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.