fbpx

Kontrolling munkatárs

Website ELTE Gazdasági Hivatalokat Irányító Igazgatóság Központi Gazdasági Hivatala

Az ELTE Gazdasági Hivatalokat Irányító Igazgatóság Központi Gazdasági Hivatala kontrolling munkatársat keres.
A munkavégzés helye: 1056 Budapest, Szerb utca 21-23.
FELADATOK:
A Műszaki és Informatikai Főigazgatóság üzemeltetési és beruházási feladataihoz kapcsolódóan részt vesz a műszaki terület költségvetési tervének és beszámolójának összeállításában; a terv- és tényadatok alakulását folyamatosan nyomon követi, kialakítja az ezzel kapcsolatos vezetői adatszolgáltatás rendszerét; rendszeres és eseti adatszolgáltatásokat, gazdálkodásra vonatkozó kimutatásokat, elemzéseket, előrejelzéseket készít, adatot szolgáltat a havi likviditási terv összeállításához; az integrált pénzügyi-számviteli rendszerből származó tényadatokat rendszeresen felülvizsgálja, ehhez kapcsolódóan folyamatosan egyeztet a pénzügyi és műszaki terület felelőseivel; ellátja a műszaki terület elő- és utókalkulációs feladatait, közreműködik a beruházási projektek pénzügyi, kontrolling szempontú menedzselésében, ezzel kapcsolatban adatszolgáltatási, elemzési feladatokat lát el, pénzügyi terveket, költség- és időkalkulációkat készít; közreműködik a folyamatba épített, előzetes és utólagos vezetői ellenőrzési rendszerének fejlesztésében.
Pályázati feltételek:
Főiskola, / Egyetem
gazdasági (pénzügy/számvitel/kontrolling) területen szerzett felsőfokú végzettség
hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
MS Office programok (különösen Excel) magas szintű ismerete
ELŐNY:
mérlegképes könyvelői képesítés és/vagy regisztráció
üzemeltetési, beruházási területen szerzett tapasztalat
felsőoktatási intézményben szerzett tapasztalat
SAP vagy egyéb integrált pénzügyi-számviteli rendszer ismerete
A pályázat benyújtásának határideje, módja: 2020. október 6. , Karriermenedzsment Osztály részére az allaspalyazat@kancellaria.elte.hu e-mail címen.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.