fbpx

Student HR Coordinator (ELTE)

Weboldal ELTE-Trenkwalder Iskolaszövetkezet

Érdekel a HR világa? Szívesen látnád el az ELTE Iskolaszövetkezet ügyfélszolgálati feladatait, miközben részt vehetsz a Trenkwalder, az ország egyik piacvezető HR szolgáltatójának mindennapjaiban is?

Akkor jelentkezz hozzánk Student HR Coordinator pozícióba.

Feladatok

  • az ELTE Iskolaszövetkezet ügyfélszolgálati feladatainak ellátása
  • folyamatos kapcsolattartás az ELTE szervezeti egységeivel és az ELTE-n dolgozó hallgatókkal
  • esetenként diák munkaerő toborzása
  • alternatív (egyetemi) hirdetési felületek és toborzási csatornák feltérképezése és alkalmazása
  • HR adminisztráció: diák munkaszerződések előkészítése, jelenléti ívek begyűjtése
  • szoros együttműködés a budapesti Trenwalder irodával

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti 20-25 óra munkaidő vállalása (munkavégzés helye: ELTE BTK)
  • bármilyen adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • önállóság, precizitás és kiváló kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk

  • szakmai gyakorlati lehetőség
  • folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • céges telefon

A munkára való jelentkezéshez kérlek látogasd meg hu.trenkwalder.com.