fbpx

Közbeszerzés-ellenőrzési referens

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.
  • Teljes munkaidő
  • 1134 Budapest, Váci út 45.
  • Leírás szerint

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Közbeszerzés-ellenőrzési referens – Ügyfélszolgálati és Ellenőrzési Főosztály

Főbb feladatok

·         A kormánytisztviselő feladata az Emberi Erőforrások Minisztériuma európai uniós fejlesztéspolitikáért felelős államtitkárának irányítása alá tartozó szervezeti egységek feladatairól és eljárásuk rendjéről szóló 17/2018. (VIII. 14.) EMMI utasítás 1. sz. melléklete 20. § -ában foglalt feladatok ellátása.

·         A pályázatkezeléssel, támogatási jogviszonyokkal kapcsolatos közbeszerzés-jogi szempontú ellenőrzési feladatok ellátása.

·         Elvégzi az uniós forrásból finanszírozott támogatási szerződések kedvezményezettjei által lefolytatott közbeszerzési eljárások, valamint az ahhoz kapcsolódó szerződésmódosítások közbeszerzés-jogi szempontú utóellenőrzését, továbbá az ahhoz kapcsolódó adminisztratív és koordinációs tevékenységet.

·         Írásbeli vélemény készít a kedvezményezettek és a nyertes ajánlattevők között létrejött szerződések módosítását megelőzően, illetve azt követően (utóellenőrzés) a módosítás jogszerűségéről, megalapozottságáról.

·         Együttműködik az Európai Uniós Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkárság irányítása alá tartozó más főosztályok feladat- és hatáskörébe tartozó támogathatósági, elszámolhatósági, műszaki szempontú utóellenőrzés folyamatos közbeszerzés-jogi minőségbiztosításában a vonatkozó jogszabályok, szabályzatok és eljárásrendek szerint.

·         Állásfoglalást készít a pályázatkezelés, valamint a projektmegvalósítás során felmerülő közbeszerzés – jogi kérdésekben, melynek keretében szakmailag együttműködik más szervezeti egységekkel.

·         Vezeti a szabályozókban előírt nyilvántartásokat, az ott meghatározott tartalommal, illetőleg közvetlen felettese utasítására jelentéseket, beszámolókat, adatszolgáltatásokat készít az ott meghatározott tartalommal és rendszerességgel.

Elvárások

·         Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

·         Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása

·         Felsőfokú végzettség

·         Közbeszerzési területen szerzett tapasztalat

·         Ügyfélorientált szemléletmód, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

·         Együttműködési készség, csapatmunka

·         Nagy munkabírás, önálló, hatékony munkavégzés

·         Precizitás, felelősségtudat

·         Kezdeményezőkészség, jó problémamegoldó készség

·         Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete, különös tekintettel az Excel-re és Word-re

Munkakör betöltése során előnyt jelent

·         EU-s projektek területén szerzett szakmai tapasztalat

·         Középfokú nyelvvizsga

·         EMIR, EUPR rendszer ismerete

Illetmény és juttatások

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

·         Önéletrajz

·         Motivációs levél

Nyilatkozat, vagyonnyilatkozattételi kötelezettség teljesítéséről
Jelentkezés: https://emmi.karrierportal.hu/allas/kozbeszerzes-ellenorzesi-referens-874

To apply for this job please visit emmi.karrierportal.hu.