fbpx

Pályázatkezelő referens

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.
  • Teljes munkaidő
  • 1134 Budapest, Váci út 45.
  • Leírás szerint

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Pályázatkezelő referens – Európai Uniós Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkárság

Főbb feladatok

·         A kormánytisztviselő feladata az Emberi Erőforrások Minisztériuma európai uniós fejlesztéspolitikáért felelős államtitkárának irányítása alá tartozó szervezeti egységek feladatairól és eljárásuk rendjéről szóló 17/2018. (VIII. 14.) EMMI utasítás 1. sz. melléklete 25. § -ában foglalt feladatok ellátása.

·         Pályázati kiírás előkészítésében részvétel.

·         Pályáztatásban való részvétel (meghirdetéstől a benyújtásig).

·         Szerződéskötésben való részvétel.

·         Projekt előrehaladási jelentések/időszaki beszámolók/projekt fenntartási jelentések /előlegigénylési kérelmek ellenőrzése, határidőben történő feldolgozása.

·         Kifizetési kérelmek/kifizetési igénylések ellenőrzése, határidőben történő feldolgozása.

·         A szerződésmódosítási kérelmek és változás bejelentések pályázati kiírásnak, hatályos szabályozóknak és eljárásrendeknek megfelelő ellenőrzése, dokumentáció összeállítása, elbírálás előkészítése, javaslat felterjesztése a programirányítónak/osztályvezetőnek.

·         Pályázatok lezárása.

·         A fenntartási időszakban jelentkező feladatok, archiválás, stb. elvégzése.

·         A projektek pontos és naprakész nyomon követése, különös tekintettel a pénzügyi és szakmai előrehaladásra, valamint az indikátorok és a mérföldkövek teljesítésére.

Elvárások

·         Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

·         Középfokú végzettség

·         Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

·         Ügyfélorientált szemléletmód, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

·         Együttműködési készség, csapatmunka

·         Nagy munkabírás, önálló, hatékony munkavégzés

·         Precizitás, felelősségtudat

·         Kezdeményezőkészség, jó problémamegoldó készség

·         Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete, különös tekintettel az Excel-re és Word-re

Munkakör betöltése során előnyt jelent

·         Felsőfokú végzettség

·         EU-s projektek területén szerzett szakmai tapasztalat; közigazgatásban szerzett tapasztalat

·         Középfokú nyelvvizsga

·         EMIR, EUPR rendszer ismerete

Illetmény és juttatások

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Ami a pályázathoz szükséges

·         Önéletrajz

·         Motivációs levél

Nyilatkozat, vagyonnyilatkozattételi kötelezettség teljesítéséről
Jelentkezés: https://emmi.karrierportal.hu/allas/palyazatkezelo-referens-875

To apply for this job please visit emmi.karrierportal.hu.