fbpx

Minőségügyi adminisztrátor

Weboldal Eötvös Loránd Tudományegyetem Minőségügyi Iroda

Az ELTE Minőségügyi Irodája  minőségügyi adminisztrátor  munkatársat keres.

A munkavégzés helye: 1056 Budapest, Szerb utca 21-23.

FELADATOK:
• Részvétel az ELTE minőségügyi rendszerének működtetésében.
• Részvétel az egyetem akkreditációs folyamataiban.
• Az ELTE Minőségügyi Irodájának működésének
adminisztratív (kapcsolattartás) támogatása.
• A minőségügyi folyamatok megvalósításához szükséges változatos feladatokban való részvétel.
• Részvétel a Neptun elektronikus tanulmányi rendszerhez kapcsolódó minőségügyi folyamatok kialakításában, közreműködés a rendszerből kinyerhető, a megalapozott vezetői döntések alapjául szolgáló információk előállításában.
• Közreműködés az ELTE Minőségügyi Iroda által végzett mérések, vizsgálatok lebonyolításában, kiértékelésében, tanulmányok elkészítésében (többek között: gólyafelmérés, hallgatói igény- és elégedettségmérés, munkatársi igény-, elégedettség és szolgáltatásmérés, az oktatás hallgatói véleményezése, diplomás pályakövetési rendszer; jelentkezési és felvételi adatok elemzése, az ELTE gyakorlóiskolák jelentkezési és felvételi adatainak elemzése, szervezeti egységek önértékelése).
• Az ELTE MFB üléseinek előkészítésének támogatása, a határozatok végrehajtása, egyedi projektekben együttműködés az ELTE más szervezeteivel.
• Részvétel az ELTE nemzetközi együttműködései során felmerülő minőségirányítási feladatok ellátásában.
Pályázati feltételek:
• Főiskola, /Egyetem,
• felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
• felhasználói szintű Excel ismeret

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• minőségbiztosítással kapcsolatos képesítés, gyakorlat
• idegennyelv ismerete
• professzionális Excel felhasználó
• felsőoktatási tanulmányi rendszerek, adatbázisok ismerete
• rendelkezik minőségirányítási rendszerek működtetésében tapasztalattal
• egyetemi akkreditációs folyamatok ismerete
• felsőoktatási munkatapasztalat
Elvárt kompetenciák:
• elkötelezett legyen a minőség, a minőségirányítás iránt,
• alkalmas legyen az önálló munkavégzésére,
• betartsa a határidőket,
• jó fogalmazó készséggel rendelkezzen,
• jó analitikai képességekkel bírjon,
• lelkiismeretes, precíz és megbízható legyen,
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2021. március 1.
A pályázatok benyújtásának módja:
A Karriermenedzsment Osztály részére az
allaspalyazat@kancellaria.elte.hu e-mail címen.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.