fbpx

Adatelemző

Website Eötvös Loránd Tudományegyetem Oktatási Igazgatóság, Oktatásfejlesztési és Tehetséggondozási Osztály

Az ELTE Oktatási Igazgatóság, Oktatásfejlesztési és Tehetséggondozási Osztály ❗️adatelemző❗️ munkatársat keres.
A munkavégzés helye: 1056 Budapest, Szerb utca 21-23.
FELADATOK: Az ELTE Oktatási Igazgatóság Oktatásfejlesztési és Tehetséggondozási Osztály munkájában, adatelemzési feladatok megvalósításában való közreműködés. Az adatelemző feladata az Egyetem különböző intézményeinek működését segítő adatelemzési feladatok megoldása, úgy mint kimutatások készítése különböző szoftverek, dashboard rendszerek segítségével; prediktív analitikai feladatok ellátása az Egyetem jövőbeli működésének hatékonyság-növelése céljából; online kérdőívek fejlesztése és az ehhez kapcsolódó adatfelvételi, mintavételi design meghatározása, a kérdőív válaszíveinek elemzése; adatvizualizáció.
Pályázati feltételek:
Főiskola /Egyetem, matematikai, statisztikai, gazdasági vagy informatikai képesítés
Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, tárgyalási szintű nyelvtudás
pályakezdők jelentkezését is várjuk
gyakorlott MS Office felhasználó, különösen Excelben
programozási ismeretek: Python vagy R nyelvek
szoftverek felhasználói szintű ismerete: Tableau, vagy Microsoft PowerBI, vagy QlikView, vagy ezekhez hasonló dashboard BI eszközök
statisztikai becslési eljárások ismerete
gépi tanulási (machine learning) modellek legalább elméleti szintű ismerete, érdeklődés a machine learning iránt
Előny:
MBA, / PhD
1-3 éves (junior szintű) tapasztalat, illetve 3-5 éves (senior szintű) tapasztalat
angol felsőfokú C típusú (komplex) nyelvvizsga
SPSS Statistics szoftverben való jártasság , SQL ismeret
érdeklődés az oktatás, oktatásfejlesztés területek iránt
A pályázat benyújtásának határideje: 2020. október 25.
A pályázatok benyújtásának módja: Karriermenedzsment Osztály részére a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu E-mail címen keresztül.

Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött önéletrajzodat (amennyiben van ilyen)?
Szeretnéd, hogy elküldjük a hirdetőnek a korábban feltöltött motivációs leveledet (amennyiben van ilyen)?
Töltsd fel az esetleges egyéb szükséges fájlokat.