fbpx

Könyvvizsgáló gyakornok/asszisztens – Digitális Audit Központ

Website KPMG

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Auditorként elsődleges feladatunk eldönteni, hogy a vizsgált cég éves beszámolója megbízható és valós képet ad-e a tulajdonosok számára a vállalkozás vagyoni és pénzügyi helyzetéről. Izgalmas projektben vehetsz részt, és akár az első napodtól éles ügyfélhelyzetekben próbálhatod ki magad.

KÖNYVVIZSGÁLAT/DIGITAL AUDIT CENTER – KEZDÉS: 2020 ŐSZ

Szeretnéd a karrieredet audit területen elindítani, de nem szeretnél minden héten más ügyfélnél lenni? Szívesen dolgoznál fix helyen, a KPMG irodából? – akkor a Digitális Audit Központunk a jó választás.

Szivesen használnád a legmagasabb technikai megoldásokat munkád során és akár a fejlesztésekbe is bevonódnál? Biztos vagy abban, hogy a könyvvizsgálat a Neked való munka, de kényelmetlennek tartod a helyszíni auditot? – akkor itt a helyed: digitális eszközöket alkalmazva az irodából végezzük el az auditot, anélkül hogy az ügyfélhez kimennénk.

Ezen felül automatizált eszközeink elvégzik a feladatok monotonabb részét, így te teljes mértékben a szakmai feladatokra tudsz koncentrálni.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • érdekel a könyvvizsgálat, de nem szeretnél minden héten más ügyfélnél lenni,
  • szívesen dolgoznál fix helyen, a KPMG Irodából,
  • folyamatban lévő, vagy befejezett tanulmányokkal rendelkezel felső -, vagy középfokú képzésen (OKJ, FOSZK, Bsc vagy Msc),
  • angol nyelvtudásod középszintű (főként írásban),
  • gyakornoki pozíció esetében minimum heti 30 órát tudsz vállalni,
  • felhasználó szinten ismered az MS Office Excelt,
  • precizitás, megbízhatóság, magas logikai készség és rendszerszemlélet jellemez,
  • csapatjátékos személyiség vagy és emellett analitikus beállítottságú,
  • gazdasági informatika vagy számvitel szakirányon végeztél (előny, de nem feltétel).

Mit érdemes tudnod a csapatunkról?

  • Úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során,
  • Magyarországon felépítettük és folyamatosan bővítjük a jelenleg 60 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központunkat (DAC),
  • Számos automatizált audit tesztet és szoftvert fejlesztettünk, valamint üzemeltetünk.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Könyvvizsgálati munkák teljes folyamatában való részvételedre a tervezéstől a beszámoló kiadásáig,
  • Adatelemzéseken alapuló könyvvizsgálati eljárásokban történő részvétel tapasztalt kollégák segítségével,
  • Tapasztalt kollégák támogatása a mindennapi munkájuk során.

Mit ajánlunk számodra?

  • Egyedülálló lehetőséget arra, hogy tapasztalatot szerezz a könyvvizsgálat, számvitel valamint az automatizációval és robotizációval kapcsolatos informatikai fejlesztésekben egyaránt egy szakmailag felkészült csapattól.
  • Fiatal, jókedvű, lendületes csapatot, motiváló légkört és aktív közösségi életet,
  • Rugalmas, könnyen a tanulmányokhoz igazítható beosztást, kiszámítható munkakörnyezetet, lehetőséget otthoni munkavégzésre,
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • Színvonalas javadalmazást és kompenzációt túlóra esetén
  • ACCA nemzetközi diplomát vagy Okleveles Könyvvizsgálói képzést a diploma megszerzése után,
  • Szakmai támogatást a szakdolgozatod megírása során,
  • Részletes belépőtréninget, ahol minden információt megkapsz a munkádhoz,
  • Rengeteg tanulási lehetőséget, melyben megtapasztalhatod a valódi LEAN munkavégzést és a legmodernebb automatizált munkavégzés előnyeit,
  • Önkéntes és egyéb CR aktivitásokban való részvételi lehetőséget

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

To apply for this job please visit kpmg.hrfelho.hu.